Hvorfor trene hos oss?

Tromsø Golf-og Squashpark er et hardtslående treningssenter! 365 dager i året kan du spille squash, golf eller trene.

Allsidig trening - ett senter

Vi tilbyr trening på ulike treningsapparater, i tillegg til squash og golf. Dette mener vi vil gi deg allsidighet og et godt utgangspunktet for å nå treningsmål! 

Squashavdelingen vår har 3 baner hvor det er mulighet for selvstendig spill og  gruppetreninger. 

Januar 2020 er det installert flunkende nye HD Golf simulatorer i vår golfavdeling. Dette er det beste simulatorsystemet i verden innenfor golf!

I tillegg så er det jevnlige arrangementer, turneringer og sosiale arrangementer i de to klubbene som er på senteret. 

Treningsglede i hver kvadratmeter

Vi er lokalisert utenfor sentrum nord på Tromsøya. Det er gode bussforbindelser og gratis parkering på senteret. Vi har garderobe med dusj og store skap som medlemmer kan leie på årsbasis. Det innebærer at du enkelt kan få unna treningsøkten hos oss.
Meld deg på i dag

Bli medlem på vårt treningssenter

Bli Medlem
*For å sjekke om det er ledig bane eller om du ønsker å booke en resurs så gjør du dette selv i bookingmotoren
© Copyright 2019 - Tromsø Golf & Squash Park - All Rights Reserved
Websløsning av adlevo.no
envelopemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram